Lipoza toptan fiyatına perakende satış anlayışı ile 2013 yılından bu yana kesintisiz hizmet kalitesini benimseyerek sektörde uygun fiyatta birçok ürün satış imkanı sunmaktadır

 

Lipoza.com dan ücretsiz bayilik alarak mevcut fiyatlardan %20 iskonto alabilir ve instagram, facebook gibi sosyal ağlarda satış yapabilir veya kendi web sitenizde satış yapabilirsiniz. Size özel oluşturacağımız bayi indirim kuponu ile sitemiz her üründen %20 iskontolu ürünleri alabilir, mevcut satış fiyatımız veya kendi satış fiyatlarınızdan daha fazla kar elde ederek te satış yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız satışlardan ortalama %40 - %50 kadar kar elde edebilirsiniz.

 

Artık elinizde stok bulundurma maliyetine son..
Dropshipping ile elinizde stok tutmadan e-ticaret yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ürünlerimizi çevrenize tanıtmak ve sipariş almak. Geri kalan işlemleri bize bırakın.

 

Firma olmama gerek var mı?
Sitemizden alışveriş yapmak için firma olmanıza gerek yoktur. Biz size bizden aldığınız ürünler için fatura kesiyoruz.

 

Kargolama süresi nedir?
Hafta içleri saat 12:30' a kadar vereceğiniz her siparişi Sürat Kargo ile günlük kargoluyoruz. 12:30' dan sonra gelen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir.

 

Ürün çeşintliliği ve stok durumu nedir?
Lipoza.com' da ortalama 1500 çeşint ürün yelpazesi ve ortalama 1.000.000 stok bulunmaktadır.

 

Kargo fiyatı nedir?
Sabit kargo fiyatımız 10 TL 'dir. 75 TL ve üzeri kargolarda ücret ödemezsiniz.

 

Bayilik ücreti var mı?
Bayilik için aylık veya yıllık herhangi bir ücret talebimiz yoktur.  Lipoza.com'da ücretsiz bayilik verilmektedir. Tamamen ücretsiz bayilik alabilir, hiçbir evrak sunmadan hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Detaylı bilgi için [email protected] a mail atabilir yada Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret ile kazanmayı beklemeye son.

 

Hissedenlerin Buluşma Noktası.. Lipoza