Gümüş Firuze Taşlı Kare Bayan Kolye

Gümüş Firuze Taşlı Kare Bayan Kolye (T4587)

Fiyat : ₺300,20
KDV Dahil : ₺300,20
Toplam Stok Adedi : 7

Ücretsiz Kargo İle Hemen Sipariş Ver

Gümüş Firuze Taşlı Kare Bayan Kolye

Firuze taşı; güzelliği ile göz kamaştıran firuze taşı diğer adı ile turkuaz taşı faydaları ile de bir o kadar dikkat çekmektedir. Firuze taşı eski zamanlarda Türkler tarafından savaş malzemeleri yapımında kullanılmıştır. Bu sebeple bilinen bir diğer adı da “Türk Taşı”dır.  Bu taşın tarihi Antik Mısır dönemine kadar uzanmaktadır. Firuze taşı kullananlar bu taşın şans ve uğur getirdiğine inanmaktadır. Günümüzde olduğu gibi eski çağlarda da turkuaz taşı enerjisi yüksek bir taş olduğu için takı, mücevher ve süs eşyası yapımında oldukça yoğun olarak kullanılmıştır.

   

Gümüş firuze taşlı kare bayan kolyeyi sevgilinize veya tüm sevdiklerinize, doğum gününde, yıl dönümünüzde, yılbaşında ve sevgililer gününde hediye edebilirsiniz. Gümüş üzerine rose altın kaplama yapılmıştır. Rose altın kaplama yapılan gümüş bayan kolyeler parlaklığını uzun süre muhafaza eder ve oksitlenmesi gecikir. Rose altın kaplama, gümüşe bakır rengini verir. Tüm bayan gümüş kolyelerde olduğu gibi gümüş firuze taşlı kare bayan kolye de el emeği ile üretilmiştir. Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle belirtilen ürün ağırlığında ± %10 sapma olabilmektedir.

   

En : 2.00 cm

Boy : 2.60 cm

Ort. Ağırlık : 7.42 gr

Zincir Boyu : 45.00 cm

 

TELEFON İLE SİPARİŞ

0 (545) 609 03 81

Etiketler
lipoza, bayan kolye, taşlı gümüş kolye, taşlı kolye, firuze taşlı kolye, gümüş taşlı kolyeler, gümüş damla kolyeler, firıze taşlı bayan koyle, gümüş bayan kolye, turkuaz taşlı kolyeler, turkuaz taşlı gümüş kolye, doğal taşlı kolyeler, doğal taşlı kadın kolyeleri, taşlı kadın kolyeleri, Gümüş, Gümüş Firuze, Gümüş Firuze Taşlı, Gümüş Firuze Taşlı Kare, Gümüş Firuze Taşlı Kare Bayan, Gümüş Firuze Taşlı Kare Bayan Kolye, Gümüş Firuze Taşlı Kare Kolye, Gümüş Firuze Taşlı Bayan, Gümüş Firuze Taşlı Bayan Kolye, Gümüş Firuze Taşlı Kolye, Gümüş Firuze Kare, Gümüş Firuze Kare Bayan, Gümüş Firuze Kare Bayan Kolye, Gümüş Firuze Kare Kolye, Gümüş Firuze Bayan, Gümüş Firuze Bayan Kolye, Gümüş Firuze Kolye, Gümüş Taşlı, Gümüş Taşlı Kare, Gümüş Taşlı Kare Bayan, Gümüş Taşlı Kare Bayan Kolye, Gümüş Taşlı Kare Kolye, Gümüş Taşlı Bayan, Gümüş Taşlı Bayan Kolye, Gümüş Taşlı Kolye, Gümüş Kare, Gümüş Kare Bayan, Gümüş Kare Bayan Kolye, Gümüş Kare Kolye, Gümüş Bayan, Gümüş Bayan Kolye, Gümüş Kolye, Firuze, Firuze Taşlı, Firuze Taşlı Kare, Firuze Taşlı Kare Bayan, Firuze Taşlı Kare Bayan Kolye, Firuze Taşlı Kare Kolye, Firuze Taşlı Bayan, Firuze Taşlı Bayan Kolye, Firuze Taşlı Kolye, Firuze Kare, Firuze Kare Bayan, Firuze Kare Bayan Kolye, Firuze Kare Kolye, Firuze Bayan, Firuze Bayan Kolye, Firuze Kolye, Taşlı, Taşlı Kare, Taşlı Kare Bayan, Taşlı Kare Bayan Kolye, Taşlı Kare Kolye, Taşlı Bayan, Taşlı Bayan Kolye, Taşlı Kolye, Kare, Kare Bayan, Kare Bayan Kolye, Kare Kolye, Bayan, Bayan Kolye, Kolye,